Fjalor Shqip-Frëngjisht

$15.00

Titulli: Fjalor Shqip-Frëngjisht
Dictionnaire Albanais-Français
Me 18 mijë fjalë
Autori: Vedat Kokona
Doktor "Honoris Causa" i Universitetit të Tiranës
Kalorës i Urdhërit të Arteve dhe Letërsisë
Oficer i Palmave Akademike
Shtëpia botuese: Kokona
Viti: 2003
f. 252
Pesha: 0.28 kg
ISBN: 99927-726-8-9

Add to Cart:

  • Shipping Weight: 4lbs
  • 24 Units in StockThis product was added to our catalog on Saturday 14 April, 2012.

Your IP Address is: 54.226.41.91