Per letersine shqipe te shekullit te 20-te - Shaban Sinani

$20.00

Titulli: Për letërsinë shqipe të shekullit të 20-të
Studime
Autori: Shaban Sinani
Qendra e Studimeve Albanologjike
Instituti i Gjuhësisë dhe i Letërsisë
Shtëpia botuese: Naimi
Viti: 2010
f. 496
Pesha: 0.55
ISBN: 978-99956-859-4-2


Add to Cart:

  • Shipping Weight: 4lbs
  • 11 Units in StockThis product was added to our catalog on Wednesday 18 April, 2012.

Your IP Address is: 54.163.39.19