Shqiponja ne fluturim

$39.95

Blijeni kete skulpture dhe do te shikoni se si do te perfitoni admirimin e miqve dhe te familjareve. Shqiponja prej bronxi me krahet e hapur ne fluturim, nuk eshte thjesht nje simbol natyror, por edhe nje simbol kombetar.
Vendosja e kesaj skulpture ne dhomen tuaj te ndenjies, do t'u jape ndjesine sikur jeni ne nje galeri arti
Permasat ne inç:
9 1/4 x 4 3/4 x 11 1/2

Add to Cart:

  • Shipping Weight: 4lbs
  • 3 Units in StockThis product was added to our catalog on Tuesday 17 April, 2012.

Your IP Address is: 54.167.83.233