Balonat

$12.95

Lufta Antifashiste zgjon edhe fëmijët.
Me ndihmën e mësuesit te tyre ata mendojne te shkruajnë në balona parrulla qe t'i shohe i gjithe populli dhe fashistet të mos kene mundësi t'i fshijnë.
Fashistet arrijnë t'i zbulojne dhe plagosin njërin prej femijëve por balonat me parrulla antifashiste vazhdojne te ngrihen lart.
Regjisor: ISMAIL ZHABJAKU.
Skenari: MUHARREM SKENDERI, HALIL KAMBERI .
Kompozitor: AVNI MULA, ROBERT RADOJA .
Interpretojnë: NDREK PRELA, PERIKA GJEZI, MARTA BURDA, VLADIMIR MUZHA, TODI THANASI, MERITA BADULLA, BESIM KURTI, LEC VUKSANI, FITNETE TICO, EDLIRA BREGASI, ARTUR ALKU, AGRON BALLABANI, ALBANA MICI, GEZIM GRAMSHI.

Add to Cart:

  • Shipping Weight: 2lbs
  • 20 Units in Stock
  • Manufactured by: Kinostudio " Shqiperia e re"This product was added to our catalog on Saturday 14 April, 2012.

Your IP Address is: 54.226.41.91