Filma artistike shqiptare
Foto e produktit Item Name- Cmimi
Mimoza Llastica

Mimoza Llastica

Untitled Document Përshkrimi:  Në qendër të filmit është Mimoza, një vajzë e vogël kryeneçe dhe e perkëdhelur që jeton në mes...
$12.95

Add:

Montatorja

Montatorja

Untitled Document Përshkrimi:  Hëna, duke punuar në një kantjer industrial, i lind dëshira për t'u bërë saldatore. Kjo ëndër bëhet...
$12.95

Add:

Monumenti

Monumenti

Përshkrimi:  Një lulishtar plak, Xha Llambi, kujdeset në mes të luftës për lulet. Nazistët i kërkojnë atij disa kurora lulesh për të...
$12.95

Add:

Mysafiri

Mysafiri

Përshkrimi:  "Mysafiri" është një agjent i sigurimit të shtetit i cili infiltrohet në agjenturat e...
$12.95

Add:

Ndergjegjia

Ndergjegjia

Untitled Document Përshkrimi:  Fitimi punon si mekanik në një oficinë. Nga pakujdesia, ai le pa rregulluar frenat e një kamioni, dhe i...
$12.95

Add:

Ne çdo stinë

Ne çdo stinë

amplitudave shpirtërore të dashurisë së tyre, filmi zbulon ëndrrat, dëshirat dhe preferencat e tyre. Me karakteret...
$12.95

Add:

Ne fillim te veres

Ne fillim te veres

Përshkrimi:  Viti '42. Në një qytet bregdetar, bëhen planet dhe penetrimet e illegalëve për të hedhur në erë një depo ushtarake me...
$12.95

Add:

Ne kufi te dy legjendave

Ne kufi te dy legjendave

Përshkrimi:  Ngjarjet zhvillohen në kënetën e Nusekanës për të cilën flitet edhe në një...
$12.95

... more info
Sold Out

Në prag të lirisë

Në prag të lirisë

Përshkrimi:  Të mbështetur nga nazistët gjermanë, tradhëtarët e kombit formojnë qeverinë kuislinge....
$12.95

... more info
Sold Out

Ne pyjet me bore ka jete

Ne pyjet me bore ka jete

Përshkrimi:  Luka transferohet në një qytezë veriore. Në udhëtimin e parë së bashku me të shoqen, rruga është bllokuar nga bora e madhe....
$12.95

Add:New Products For January - DVD

Your IP Address is: 54.83.81.52